• Rajče.net | fórum


Skvělé a multifunkční úložiště pro Vaše vzpomínky.

Nejpohodlnější ovládání.

Nejpoužívanější elektronické úložiště pro Vaše fotografie, které znají a požívají snad všichni a nejenom v čechách díky svému intuitivnímu a pohodlnému ovládání.

Pro fotky nejlepší místo.

V dnešní přetechnizované době už si lidé nenechávají fotky vyvolávat, nýbrž používají nejmodernější fotoaparáty s paměťovými kartami a řeší kam uložit fotky na trvalo.

Téměř 500 milionů fotek.

Obrovské číslo, které ukazuje, že oblíbenost tohoto úložiště je nesmírně vysoká a lidé se sem často vracejí a vracet vždycky budou, jelikož konkurence je minimální.


Fórum

Mezi další velmi hodnotné funkcionality patří diskuzní fórum, které si uživatelé velmi cení. Na fóru se řeší výhradně názory uživatelů, dále když uživatelé potřebují s něčím pomoct, ohlášení chyb, návrhy na zlepšení, různé návody a soutěže. Jednoduše se stačí jen registrovat, přihlásit a využívat výhody fóra.

V každém hlavním vlákně je na několik set příspěvků a fórum skutečně žije, takže se nemusíte bát, že by vám nikdo neporadil. Na hlavní stránce se také nachází výpis cca dvaceti posledních diskusních témat, u kterých jsou nějaké příspěvky.

Top Foto

Sponzorované odkazy:

Centrum nabízí nejkvalitnější vyhledávací, komunikační a obsahové služby internetu na jednom místě. Seznam.cz je oblíbený český internetový portál a vyhledávač. Portál Volný.cz nabízí kompletní nabídku služeb. Atlas.cz je velký internetový portál. Heureka je jednička na poli tuzemských porovnávačů cen. Rajče je velký portál s fotografiemi. Rajče.net je velké úložiště fotografií. Překladač vět je dobrý pomocník. Fotky Rajče jsou zdarma ke stažení. Centrum.cz email je velice populární.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Rajce.net a mají pouze informativní charakter.